'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, Liège (Luik) 1922- 2010 Auvers-sur-oise (Frankrijk), Vogel, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 2001, 42 x 40 cm.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
Locatie
Loc.1

06 May 2024
Netherlands, Hilversum

Locatie
Loc.1

06 May 2024
Netherlands, Hilversum