LOT 115
Corneille
Zonder titel, gesigneerd met witte kleurenpotlood en gedateerd 'Corneille '90-'64' (linksonder)
kleurenlitho, genummerd 108/200, zonder lijst, 66x84,5 cm
22 Aug 2019
Netherlands
22 Aug 2019
Netherlands