LOT 71
Cornelis Bosch (1887-1967)
Een tekening van een molen. Gesigneerd en gedateerd Corn. J. J. Bosch, Juli 1922. Afmeting tekening: 27 x 22 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam