LOT 56

Cornelis Hendrikus Kersenboom (1880-1951)

Een olieverf op paneel. "Een winterse dag in Rotterdam" met zicht op de Delftse poort. Gesigneerd r.o. Afmeting paneel: 45 x 61 cm.

14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam

14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam