LOT 40
Cornelis Raaphorst (1875-1954), Nieuwsgierige kittens op een stapel boeken
Painter / Artist / School
Cornelis Raaphorst (1875-1954)
Technique / Size
olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 68x88 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'CRaaphorst' (linksonder)
Extra Text
Conditie: doek iets gebobbeld, vernis vergeeld en iets oppervlaktevuil, verder goed
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague