LOT 218
Cubaanse School (20ste eeuw), Gezicht op Havana met de Malecón
Gezicht op Havana met de Malecón
Painter / Artist / School
Cubaanse School (20ste eeuw)
Technique / Size
olieverf op doek, 58x77 cm (afm excl lijst)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Cubaanse School (20ste eeuw)
Technique / Size
12 Jun 2023
Netherlands, Hague