LOT 16
D. Wart (19e eeuw)
Huizen aan de sloot in een Hollands dorp
midden onder get. D. Wart
olieverf op paneel, 24x33 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague
midden onder get. D. Wart
olieverf op paneel, 24x33 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague