LOT 152
DAMSEKRETÄR
Boullearbete. Nyrokoko, Frankrike, 1800-talets andra hälft. Höjd 92, bredd 73 cm. Repor, märken, skador.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona