LOT 49
Auction 6
DANIMARCA Federico VIII (1906-1912) 20 Corone 1912 - P. 297 AU (g 9,00)
Grading/Status: SPL-FDC
04 May 2024
Italy, Verona
Grading/Status: SPL-FDC
04 May 2024
Italy, Verona