DE NABOKOFF N. (19°/20° EEUW)
DE NABOKOFF N. (19°/20° EEUW)
DE NABOKOFF N. (19°/20° EEUW) aquarel met een fijn uitgewerkt thema : "Geanimeerd zicht van La Turbie" (gemeente in Zuid-Frankrijk) - 18 x 10,5 getekend en gedateerd 1906||early 20th Cent. aquarelle with a view of La Turbie - signed N. de Nabokoff and dated 1906
DE NABOKOFF N. (19°/20° EEUW)