DESHIMA SHUNKO (20° EEUW)
DESHIMA SHUNKO (20° EEUW)
DESHIMA SHUNKO (20° EEUW) aquarel met een typisch uitgewerkt thema van deze Japanse kunstenaar, werkzaam in de eerste helft van de 20° eeuw in Parijs : "Goudvissen" - 38 x 51 getekend en gedateerd 1934||typical Shunko Deshima "Goldfish" aquarelle - signed and dated 1934
DESHIMA SHUNKO (20° EEUW)