DUITSE RENAISSANCE wellicht eind zestiende eeuwse zgn "Siegburg Schnelle" met corpus in ivoor met typische, fijnuitgewerkte ornamentiek (ondermeer met grotesken) en met een montuur (deels gedoreerd) van latere datum - hoogte : 37,5 cm - met enkele...
DUITSE RENAISSANCE wellicht eind zestiende eeuwse zgn "Siegburg Schnelle" met corpus in ivoor met typische, fijnuitgewerkte ornamentiek (ondermeer met grotesken) en met een montuur (deels gedoreerd) van latere datum - hoogte : 37,5 cm - met enkele oude restauraties||probably late 16th Cent. German "Siegburg Schnelle" in ivory with finely carved Renaissance style ornamentation and with a mounting of a later date