DUSAN DZAMONJA (1928-2009) Drawing
DUSAN DZAMONJA (1928-2009)
Drawing
1991
Signé et daté en bas à droite
Encre de Chine sur carton
Getekend en gedateerd rechtsonder
Oost-Indische inkt op karton
Signed and dated lower right
India ink on cardboard
50 x 72 cm
Provenance / Herkomst
Elisabeth Franck Gallery, Knokke
Collection privée / privécollectie, Bruxelles
DUSAN DZAMONJA (1928-2009)
Drawing
1991
Signé et daté en bas à droite
Encre de Chine sur carton
Oost-Indische inkt op karton
Signed and dated lower right
India ink on cardboard
50 x 72 cm
Provenance / Herkomst