DUVAL naar JEAN BAPTISTE GREUZE (1725-1805)
Description EN
Bust of a young girl. Bronze, golden brown patina.
Signed 'd'après Greuze/ Duval'. On a beige marble stand.
Beschrijving NL
Buste van een jong meisje. Brons, goudbruine patina.
Getekend 'd'après Greuze/ Duval'. Beige marmeren sokkel.
Description FR
Buste d'une jeune fille.
Epreuve en bronze à patine or brun.
Signée 'd'après Greuze/ Duval'. Socle en marbre beige.
Description EN
Beschrijving NL
Description FR
Buste d'une jeune fille.