LOT 0661

Dahlström,C.A.

Svenska Folkets Seder, Bruk och Klädedräger. Med Text efter flera Författare. Stockholm 1868. 4°. Mit 20 (davon 18 kolor.) lithogr. Taf. 36 S. Hldr. d. Zt. (Berieb., vord. Gelenk mit kl. Fehlst.).

02 Jul 2020
Germany, Pforzheim

02 Jul 2020
Germany, Pforzheim