LOT 350

Dansend koppel. Meissen. Meerkleurig beschilderd porselein. Bakfout. Gemerkt met gekruiste zwaarden in

Description EN
Dancing couple. Multi-coloured painted Meissen porcelain. Baking error.
Marked with the crossed swords in underglaze blue.

Beschrijving NL
Dansend koppel. Meissen.
Meerkleurig beschilderd porselein. Bakfout.
Gemerkt met gekruiste zwaarden in onderglazuurblauw.

Description FR
Couple dansant. Meissen.
Porcelaine à décor polychrome. Faute de cuisson.
Marque des épées croisées en bleu sous l'émail.
Size: H.: 14.5 cm

07 Oct 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Beschrijving NL
Dansend koppel. Meissen.

Description FR
Couple dansant. Meissen.
Size: H.: 14.5 cm

07 Oct 2021
Belgium, Antwerp