Davenport. Engeland. Victoriaanse periode. Notenfineer. Vier laden op de zijkant. Slijtagesporen.
Description EN
Davenport. Walnut veneer. Four drawers at the side. English work. Victorian period. Wear.
Beschrijving NL
Davenport. Engeland. Victoriaanse periode.
Notenfineer. Vier laden op de zijkant. Slijtagesporen.
Description FR
Secrétaire en pente. Angleterre. Ere Victorienne.
Placage de noyer. Quatre tiroirs sur le côté.
Traces d'usure.
Description EN
Beschrijving NL
Description FR
Traces d'usure.