LOT 5141

Davenport. Engeland. Victoriaanse periode. Notenfineer. Vier laden op de zijkant. Slijtagesporen.

Description EN
Davenport. Walnut veneer. Four drawers at the side. English work. Victorian period. Wear.

Beschrijving NL
Davenport. Engeland. Victoriaanse periode.
Notenfineer. Vier laden op de zijkant. Slijtagesporen.

Description FR
Secrétaire en pente. Angleterre. Ere Victorienne.
Placage de noyer. Quatre tiroirs sur le côté.
Traces d'usure.

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Beschrijving NL

Description FR
Traces d'usure.

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp