LOT 4004
Dayak Hudoq masker uit gestoken hout met polychrome beschildering en vissenhuid muts met veren op metalen basement, Borneo, Indonesië, h. 65 cm -herkomst: Francois Coppens, Brussel-
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum