Sold
Lot 6091

De grote toren van Veere. Ets. Getekend 'Walter Vaes'. Gemonteerd onder passe-partout.

Description EN
The tower of Veere.
Etching. Signed 'Walter Vaes'.
Mounted under passe-partout.

Beschrijving NL
De grote toren van Veere.
Ets. Getekend 'Walter Vaes'.
Gemonteerd onder passe-partout.

Description FR
La grande tour de Veere.
Eau-forte. Signé 'Walter Vaes'.
Montée sous passe-partout.
Timed
29 Sep 17:00 - 18 Oct 2021
Reserve Price
Location
Belgium, Antwerp