LOT 6091

De grote toren van Veere. Ets. Getekend 'Walter Vaes'. Gemonteerd onder passe-partout.

Description EN
The tower of Veere.
Etching. Signed 'Walter Vaes'.
Mounted under passe-partout.

Beschrijving NL
De grote toren van Veere.
Ets. Getekend 'Walter Vaes'.
Gemonteerd onder passe-partout.

Description FR
La grande tour de Veere.
Eau-forte. Signé 'Walter Vaes'.
Montée sous passe-partout.

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
The tower of Veere.
Mounted under passe-partout.

Beschrijving NL
De grote toren van Veere.
Ets. Getekend 'Walter Vaes'.

Description FR
La grande tour de Veere.
Montée sous passe-partout.

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp