De grote toren van Veere. Ets. Getekend 'Walter Vaes'. Gemonteerd onder passe-partout.
Description EN
The tower of Veere.
Etching. Signed 'Walter Vaes'.
Mounted under passe-partout.
Beschrijving NL
De grote toren van Veere.
Ets. Getekend 'Walter Vaes'.
Gemonteerd onder passe-partout.
Description FR
La grande tour de Veere.
Eau-forte. Signé 'Walter Vaes'.
Montée sous passe-partout.
Description EN
The tower of Veere.
Mounted under passe-partout.
Beschrijving NL
De grote toren van Veere.
Ets. Getekend 'Walter Vaes'.
Description FR
La grande tour de Veere.
Montée sous passe-partout.