LOT 1765
General Art and Antique Sale
Delft, polychroom geschilderde aardewerk schotel met Orangisten decor, 18e eeuw.
Uitgevoerd met schildering van sinaasappelboom en voorzien van [VV PW D5.] [de oranjeboom die groeid zonder schroom] {frittings}.
diam. 30 cm.
(1)
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
diam. 30 cm.
(1)
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam