Delft, vier blauw wit aardewerk schotels, 18e eeuw

Allen met decoratie van levensboom. Drie schotels gemerkt HB voor de drie porcelyne flessies [schilfers, een schotel met chip].

diam. 35 cm

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

[4]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam

diam. 35 cm

[4]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam