LOT 1708
General Art and Antique Sale
Delft, vier blauw wit aardewerk schotels, 18e eeuw
Allen met decoratie van levensboom. Drie schotels gemerkt HB voor de drie porcelyne flessies [schilfers, een schotel met chip].
diam. 35 cm
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
[4]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
diam. 35 cm
[4]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam