LOT 5102
Delfts aardewerk miniatuur: voetenstoof met opengewerkt hartendecor en blauw-wit floraal decor, niet gemerkt, 18e eeuw -chips-, 5 x 7 x 7 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht