LOT 32
Art & Antiques
Delfts aardewerk tegel met blauw-wit decor: zittend fantasiedier, 18e eeuw -enkele hoek- rand- en oppervlaktebeschadigingen-, 12,5 × 13 × 1,5 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht