LOT 3078

Delfts terracotta of rood steengoed trekpotje naar Chinees Yixing voorbeeld met floraal reliëfdecor voorzien van zilveren montuur, gemerkt: 'Ary de Milde' van de 'De Gecroonde Theepot', 4e kwart 17e eeuw, h. 12 cm (kleine chip aan binnenkant deksel)

14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum

14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum