LOT 32
Diana Vandenberg (1912-1997), Rotsbaai
Painter / Artist / School
Diana Vandenberg (1912-1997)
Technique / Size
olieverf op paneel, 10,5x50 cm (met lijst: 22x62 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'Diana/92/Vandenberg' (linksonder)
Extra Text
Conditie: enig oppervlaktevuil, verder goed
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Diana Vandenberg (1912-1997)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague