Dienblad. Thomas Bradbury & Sons. Londen. 1901. Zilver. Lichtjes verspreide en gekartelde rand met schelpmotieven en
Description EN
Serving dish. Thomas Bradbury & Sons. London. 1901.
Silver.
On three legs, with serrated, slightly spread and scaled edge and volutes after a model from the third quarter of the 18th century.
Plate engraved with botanical motives and volutes.
Four markings on the bottom.
Provenance: Antwerp, Vlaeykensgang, Axel Vervoordt, late 1970s - early 1980s
Beschrijving NL
Dienblad. Thomas Bradbury & Sons. Londen. 1901.
Zilver.
Lichtjes verspreide en gekartelde rand met schelpmotieven en voluten naar een model uit het derde kwart van de 18de eeuw.
Blad gegraveerd met plantaardige motieven en voluten.
Op drie bol-en klauwpoten.
Vier merktekens onderaan: meestermerk, garantiemerk, stadsmerk, jaarletter.
Herkomst:
Axel Vervoordt, Antwerpen, Vlaeykensgang, late jaren 1970, vroege jaren 1980
Description FR
Plat de serveur. Londres 1901.
Argent, en partie repoussé, en partie gravé.
Sur trois pieds. Bords chantournés, légèrement évasés et côtelés.
Provenance:
Axel Vervoordt, Anvers, Vlaeykensgang, fin des années 70, début des années 80.
Size: 3.5 x 32.5 cm, Gewicht/ poids: 832 g
Description EN
Silver.
Four markings on the bottom.
Beschrijving NL
Zilver.
Op drie bol-en klauwpoten.
Herkomst:
Description FR
Provenance: