LOT 488

Dierickx, Karel

Dierickx, Karel

DE WISPELAERE, Paul; DIERICKX, Karel Ik ben ongeneeslijk. [Kessel-Lo] Literarte 2004 2 vol., 4to. Uitgeverskartonnage, linnen etui. Goed ex. Tekst van Paul de Wispelaere (1ste deel) en 5 tekeningen van Karel Dierickx (2de deel). Oplage van 150 genum. ex. 1/10 Romeins genum. ex. voor de medewerkers en voor het archief (n. I). Gesign. door auteur en kunstenaar. Opdracht van auteur aan dichteres Christine D'haen en haar echtgenoot. Bijgevoegd: 1. Helderenberg, G. - Doxologia pro christo meo. Dendermonde, Sint-Pieters- en Paulusabdij, 1968. Oblong folio. Samengehouden met snoer, kartonnen omslag. Oplage van 153 ex. gesign. door auteur (n. 64). Opdracht van de auteur aan Chr. D'haen. Los bijgevoegd kaartje van K. Vangenechten, die een verklarend commentaar bij de uitgave publiceerde. Los bijgevoegde autograaf van Chr. D'haen, gedateerd 23.2.76, omtrent toekennen van een prijs aan Helderenberg (een toespraak van een jury?). - 2.Seferis, Y. - Zestien haiku. Vertaald door G.H. Blanken. Amst., Astèr (Athenaeum-Polak & Van Gennep), 1986. Agenda 8vo. Uitgeversomslag. Oplage van 125 ex. (n. 62). Tekst in Grieks en Nederlands. Los bijgevoegde prospectus. - 3. Montaigne, M. de - Wat weet ik? Sentences de la Librairie. Zinspreuken uit de Librije. Vertaald door Paul Claes. Gent, J. Moetwillig, 2008. 4to. Uitgeversomslag. Oplage van 25 ex. gesign. door vertaler (n. 3). Opdracht van vertaler aan Chr. D'haen: "Scire Nescire". (4 vol.)

28 Apr 2023
Belgium, Brussels

Dierickx, Karel

28 Apr 2023
Belgium, Brussels