Dimitri Omersa (1927-1985), 'Duck' lederen deurstopper voor Abercrombie & Fitch
De leren deurstopper in de vorm van een eend. Niet gesigneerd/gemerkt
Nr. 944
Ontwerp jaren '50
Ca 23,5 x 36 x 15 cm
Slijtage aan het leer/uitdroging en enkele kale plekken.
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Nr. 944
Ontwerp jaren '50
Ca 23,5 x 36 x 15 cm
29 Apr 2024
Netherlands, Hague