Dimitri Omersa (1927-1985), 'Duck' lederen deurstopper voor Abercrombie & Fitch

De leren deurstopper in de vorm van een eend. Niet gesigneerd/gemerkt

Nr. 944

Ontwerp jaren '50

Ca 23,5 x 36 x 15 cm

Slijtage aan het leer/uitdroging en enkele kale plekken.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Nr. 944

Ontwerp jaren '50

Ca 23,5 x 36 x 15 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague