Dimitri Omersa (1927-1985), een leren 'Duck' voor Abercrombie & Fitch
Het leren object in de vorm van een eend. Niet gemerkt/gesigneerd.
Jaren '50
Ca 23 x 35 x 16,5 cm
Slijtage/rafeling rondom.
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Jaren '50
Ca 23 x 35 x 16,5 cm
Slijtage/rafeling rondom.
29 Apr 2024
Netherlands, Hague