Dimitri Omersa (1927-1985), een leren 'Duck' voor Abercrombie & Fitch

Het leren object in de vorm van een eend. Niet gemerkt/gesigneerd.

Jaren '50

Ca 23 x 35 x 16,5 cm

Slijtage/rafeling rondom.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Jaren '50

Ca 23 x 35 x 16,5 cm

Slijtage/rafeling rondom.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague