Dirck Roggeveen (1872-1955), daarbij een prent, Pijprokende boer & "Koninklijke Maressee"
Titel:
Pijprokende boer & "Koninklijke Maressee"
Omschrijving:
Painter / Artist / School
Dirck Roggeveen (1872-1955), daarbij een prent
Technique / Size
olieverf op doek, 58x40,5 cm (met lijst: 65x47,5 cm) & 41x50,5 cm
Signature / Dating
gesigneerd (linksonder) & gesigneerd in de druk (rechtsonder)
Titel:
Omschrijving:
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating