LOT 705

Dirk BRAECKMAN (1958)

Description:

Dirk BRAECKMAN (1958)
Photo 'Lieve IV', signed and dated 1987.
Unique copy

Foto 'Lieve IV', gesigneerd en gedateerd 1987.
Uniek exemplaar

Provenance: Unique copy, confirmed by Dirk Braeckman
Uniek exemplaar bevestigd door Dirk Braeckman Dimensions: 110 x 109 cm

27 Nov 2022
Belgium, Gent

Description:

Dirk BRAECKMAN (1958)
Unique copy

Uniek exemplaar

27 Nov 2022
Belgium, Gent