LOT 705
Dirk BRAECKMAN (1958)
Description:
Dirk BRAECKMAN (1958)
Photo 'Lieve IV', signed and dated 1987.
Unique copy
Foto 'Lieve IV', gesigneerd en gedateerd 1987.
Uniek exemplaar
Provenance: Unique copy, confirmed by Dirk Braeckman
Uniek exemplaar bevestigd door Dirk Braeckman Dimensions: 110 x 109 cm
27 Nov 2022
Belgium, Gent
Description:
Dirk BRAECKMAN (1958)
Unique copy
Uniek exemplaar
27 Nov 2022
Belgium, Gent