Dirk Filarski - Aquarel, Hooimijt - Ingelijst

Artist: Dirk Filarski (1885-1964)
Type: Drawing / Aquarelle
Technique: Aquarelle on Paper
Style: Abstract
Dimensions: 68.5 cm x 54.5 cm (unframed)
Frame: 70 cm x 56.5 cm (framed)
Signed: Hand signed
Condition: good
Framed: framed
Condition: Werk is wat vuil gezien de leeftijd van het werk. In de hoeken zijn kleine gaatjes te zien waar eerder punaises gezeten hebben, zie foto. Er lijkt een kleine papierbeschadiging midden-links te zitten.

Aquarel van Dirk Filarski.

12 May 2024
Netherlands, Utrecht

Type: Drawing / Aquarelle
Technique: Aquarelle on Paper
Style: Abstract
Signed: Hand signed
Condition: good
Framed: framed

Aquarel van Dirk Filarski.

12 May 2024
Netherlands, Utrecht