Dirk Filarski - Aquarel, Hooimijt - Ingelijst
Artist: Dirk Filarski (1885-1964)
Type: Drawing / Aquarelle
Technique: Aquarelle on Paper
Style: Abstract
Dimensions: 68.5 cm x 54.5 cm (unframed)
Frame: 70 cm x 56.5 cm (framed)
Signed: Hand signed
Condition: good
Framed: framed
Condition: Werk is wat vuil gezien de leeftijd van het werk. In de hoeken zijn kleine gaatjes te zien waar eerder punaises gezeten hebben, zie foto. Er lijkt een kleine papierbeschadiging midden-links te zitten.
Aquarel van Dirk Filarski.
Type: Drawing / Aquarelle
Technique: Aquarelle on Paper
Style: Abstract
Signed: Hand signed
Condition: good
Framed: framed
Aquarel van Dirk Filarski.