LOT 510355

Dirk Filarski - Olieverf op paneel, Bergerbos - Ingelijst

Artist: Dirk Filarski (1885-1964)
Type: Painting
Technique: Oil paint on Panel
Style: Abstract
Subject: Landscape
Year: 1907
Dimensions: 23.5 cm x 25 cm (unframed)
Frame: 27.5 cm x 29 cm (framed)
Signed: Hand signed
Condition: good
Framed: framed
Condition: Gezien de leeftijd van het werk is er craquelé van de olieverf zichtbaar op het paneel.

Schilderij van Dirk Filarski.

29 Apr 2024
Netherlands, Utrecht

Type: Painting
Technique: Oil paint on Panel
Style: Abstract
Subject: Landscape
Year: 1907
Signed: Hand signed
Condition: good
Framed: framed

Schilderij van Dirk Filarski.

29 Apr 2024
Netherlands, Utrecht