LOT 10041
Dirk Schäfer (1864-1941), De dans van de zeven sluiers
Dirk Schäfer (1864-1941)
De dans van de zeven sluiers
gesigneerd 'D. Schäfer' (linksonder)
aquarel op papier, 60,5x80 cm (met lijst: 74x93 cm)
Conditie: goed.
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Dirk Schäfer (1864-1941)
De dans van de zeven sluiers
Conditie: goed.
25 Mar 2024
Netherlands, Hague