LOT 10041

Dirk Schäfer (1864-1941), De dans van de zeven sluiers

Dirk Schäfer (1864-1941)

De dans van de zeven sluiers

gesigneerd 'D. Schäfer' (linksonder)

aquarel op papier, 60,5x80 cm (met lijst: 74x93 cm)

Conditie: goed.

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Dirk Schäfer (1864-1941)

De dans van de zeven sluiers

Conditie: goed.

25 Mar 2024
Netherlands, Hague