LOT 51
Dirk Smorenberg (1883-1909), Duinlandschap met bloeiende brem
Painter / Artist / School
Dirk Smorenberg (1883-1909)
Technique / Size
olieverf op doek, 40,5x50 cm (met lijst: 58x67,5 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'D. Smorenberg' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: vernis vergeeld, enig oppervlaktevuil en craquelé
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Dirk Smorenberg (1883-1909)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague