Divers zilverwerk, eind 18e, 19e en 20e eeuw
waaronder Amsterdamse tasbeugel met tas mt. E. Essink 1778-voor 1807 Amsterdam, Empire rond reukdoosje, gemerkt, Louis XVI stijl kleine jardinière en ovaal blaadje, mt. Hollandia zilversmeden Zutphen, voornamelijk 2e gehalte,
weegbare zilver 60 gr.( excl. jardinière ), bruto 1247 gr.
[zkj]
[zkj]