Diverse makers (20ste eeuw) (4x) , Diverse stillevens
Diverse makers (20ste eeuw) (4x)
Diverse stillevens
2x gesigneerd
3x olieverf op doek en 1x olieverf op papier geplakt op panel, diverse afm van circa 29x38 cm
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Diverse stillevens
2x gesigneerd
29 Apr 2024
Netherlands, Hague