gesign. en 2007 aan rechterzijde, titel: Boîte a Secrets, rood Iraans marmeren sculptuur op rvs kolom met vierkante voet -herkomst: Etienne Gallery, aankoopbedrag €16.125,-/ 2 chips marmeren rand-
totale hoogte: 155

16 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch

totale hoogte: 155

16 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch