LOT 45
dinsdagzitting
Dongen van, (draagt signatuur) "Vrouwelijk liggend naakt", gesigneerd voluit r.o. aquarel/papier, h 47 x b 61,5 cm.
23 Apr 2024
Netherlands, Hoogezand
23 Apr 2024
Netherlands, Hoogezand