Draagt signatuur Evert Moll (1878-1955)
“Bloemstilleven”, gesigneerd r.o.
Olieverf op doek, 59 x 39 cm.
Evert Moll
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Olieverf op doek, 59 x 39 cm.
Evert Moll
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam