Drie Chinese blauw wit porseleinen borden
Provenance: collectie Dirk van Duivenbode (1950-2023), Hilversum.
Waarvan een paar geschulpte borden met lange lijzen en gemerkt met jadesymbool op de onderzijde, en een ‘Joosje te paard’ bord gemerkt met Kangxi zes-karaktermerk op de onderzijde.
Kangxi periode, ca. 1700, China
D 16,5 en 18,5 cm
Allen met defecten, als haarlijnen, schilfers, chips of restauraties.
D 16,5 en 18,5 cm