Drie Chinese blauw wit porseleinen borden

Provenance: collectie Dirk van Duivenbode (1950-2023), Hilversum.

Waarvan een paar geschulpte borden met lange lijzen en gemerkt met jadesymbool op de onderzijde, en een ‘Joosje te paard’ bord gemerkt met Kangxi zes-karaktermerk op de onderzijde.

Kangxi periode, ca. 1700, China

D 16,5 en 18,5 cm

Allen met defecten, als haarlijnen, schilfers, chips of restauraties.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

D 16,5 en 18,5 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague