Drie Chinese blauw wit porseleinen borden
Provenance: collectie Dirk van Duivenbode (1950-2023), Hilversum.
Alle met florale motieven en gemerkt, waarvan een met zilveren hengsel.
Kangxi periode, ca. 1700, China
D ca. 21 cm
Alle met defecten, als haarlijnen, schilfers, chips of restauraties.
D ca. 21 cm