Drie Delfts aardewerk borden: één met gecontourneerde rand en blauw-wit bloemenmanddecor, één met floraal- en vogeldecor, en een bord met gebouw te Den Haag, alle uitvoering de Porceleyne Fles, 20e eeuw -craquelé-, Ø 41 cm

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht