LOT 3398
Design, antiques, home decoration
Drie Delfts aardewerk borden met blauw-wit tuindecor, 18e eeuw -randschilfers-, Ø 23 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht