LOT 442
Art & Antiques
Drie Delfts aardewerk tegels met polychroom decor: twee kwadraattegels met goudsbloemen in vaas en één tegel met druiven en Franse lelie, 17e/18e eeuw -met hoek- en randbeschadigingen, één gevat in montuur met missende pootjes-, 13,5 × 13,5 × 1,5 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht