Drie Delfts aardewerk tegels met polychroom decor: twee kwadraattegels met goudsbloemen in vaas en één tegel met druiven en Franse lelie, 17e/18e eeuw -met hoek- en randbeschadigingen, één gevat in montuur met missende pootjes-, 13,5 × 13,5 × 1,5 cm

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht