LOT 71
Drie onbekende makers (20e eeuw)
alle 3 onduidelijk gesigneerd, twee gedateerd 1974 en 1972 resp., 3 potloodtekening, zonder lijst, afm. van tot 29,5x31 cm tot 51x73 cm
22 Aug 2019
Netherlands
22 Aug 2019
Netherlands