LOT 5323
Drie polychroom geglazuurde keramiek borden en twee kleinere bordjes, alle gesigneerd Sampigny-lès-Maranges, Frankrijk
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht