LOT 42
Duitse School 20e eeuw
Mediterraans kasteel aan de kust. Gesigneerd Unterberger r.o.
Afmeting: Board 48 x 58 cm.
02 Feb 2022
Netherlands, Rotterdam
Afmeting: Board 48 x 58 cm.
02 Feb 2022
Netherlands, Rotterdam