Duitse School 20e eeuw
'Vortragsabend Ernestine Costa, Die Schiefe Ebene, Der Buchladen Kurfürstendamm (Axel Juncker) Dienstag, den 4 Januar 1921'. Niet ingelijst Hierbij diverse afffiches en afficheontwerpen en krantenknipsels over Ernestina Costa (1900-1959). Zij was een Duitse actrice en bevriend met o.a. Bertolt Brecht en Max Reinhardt. Uit een necrologie: 'She was an actress of unusual gifts of grace, insight and power'. Ze vluchtte uit Duitsland naar Nederland en vandaaruit in 1940 naar Engeland. Zie ook lot: 52. Twee mappen.
Afmeting: Affiche 70 x 48 cm.
Afmeting: Affiche 70 x 48 cm.