LOT 24
Duitse School: berglandschap met reizigers, olieverf op doek, 19e eeuw -48 x 63,8 cm, diverse beschadigingen, vervuild-
22 Jun 2021
Netherlands, IJsselstein
22 Jun 2021
Netherlands, IJsselstein